Wedstrijdschema zaal 2017-2018

 

 

 

20-1-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Noveas 1 SKN 1 De Waterwyck Steenwijk 13.00 10:30 Henk, MarkJan, jeroen
Sparta 2 SKN 2 Rodenburghal Leek 17.00 15:30 Cris, Marlotte, Ilja
SKN A1 Hoogkerk A3 De Veenhorst Musselkanaal 17.00 16.00  Kees
SKN '74 C1 VRIJ !!!          
Roda '70 D1 SKN D1 Brede school Noord DELFZIJL 11.00 9.30 Milan, Marieke, Mirthe
Rodenburg F1 SKN F1 Rodenburghal Leek 11.00 9.45 Karen, Noa
27-1-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
DES 1 SKN 1 De Brinkhof Norg 20.00 18:15 Henk, Chris, jaap
DWA/Argo 3 SKN 2 De Ripperdahal Winsum 16.40 15:00 Cris, Herman
SKN A1 NKC A1 De Spont SKN 18.00 17.15  Jesper
SKN C1 VRIJ !!!          
SKN D1 Zunobri D1 De Spont SKN 17.00 16.30 Nienke
SKN F1 VRIJ!!          
3-2-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 MV  1 De Spont SKN 18.00 17.00  
Noordenv. 4 SKN '74 2 De Hullen Roden 14.10 12:30 Chris, Ilja
Oerterp  A1 SKN '74 A1 De Wier Oerterp 18.15 16.30 Hugo, Marco, Aurelia
Rodenburg C1 SKN C1 Rodenburghal Leek 13.00 11.30 Gijs,Meriam, Niels
DWA/Argo D1 SKN D1 Ripperdahal Winsum 10.15 8.45 Milan, Bjorn, Jasper
SKN F1 Ritola F1 De Spont SKN 17.00 16.30 Marjan
10-2-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Korwi 1 SKN 1 Stikkerlaan Winschoten 12.20 11:15 Henk, Kees, Jaap
Roda 70 1 SKN 2 De Brede School DELFZIJL 12.00 10:15 Cris, Herman
Quick 21 A1 SKN '74 A1 De Hege Fiif Hardegaryp 18.00 16.00 Nadine, Ylva, Christiaan
SKN '74 C1 SDO C1 De Spont SKN 11.00 10.30  Atte
SKN '74 D1 AVO D1 De Spont SKN 12.00 11.30 Jesper 
Roda 70 F1 SKN '74 F1 De Brede School DELFZIJL 10.00 8.30 Bart, Stijn
17-2-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 Leonidas 1 De Spont SKN 14.00 13.00  
SKN 2 De Parabool 7 De Spont SKN 15.10 14.15  
SKN A1 VRIJ !!!          
Nic C2 SKN C1 De Wijert Groningen 12.00 10.30 Ivo, Anouk, Cindy
ROG D1 SKN D1 Beijum Groningen 11.00 9.30 Marit, Kim, Mauro
SKN F1 VRIJ !!!          
24-2-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 VRIJ !!!          
SKN 2 VRIJ !!!          
Flamingo's A3 SKN A1  De Houtmoune  Buitenpost  14:15  12:20  Ylva, Matthijs, Marieke
Thrianta C2 SKN C1 Activum Hoogeveen 14.00 12.30  Rachella,  Niels, Gijs
SKN D1 VRIJ !!!          
Stadskanal F1 VRIJ !!!          
3-3-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 VRIJ !!!          
Noordenveld 4 SKN 2  De Hullen  Leek  14:00    ?
SKN A1 VRIJ !!!          
SKN C1 Korwi C1 De Spont SKN 16.00 15.30  Kim
SKN D1 Hoogkerk D1 De Spont SKN 15.00 14.30 Loes 
SKN F1 WSS F1 De Spont SKN 14.00 13.30 Nienke 
10-3-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
KIA 1 SKN 1 De Slenken De Wijk 19.00 17:00 Henk, Aafke, Jeroen
SKN 2 VRIJ !!!          
SKN A1 ROG A1 De Spont SKN 15:00 14.15  Eric
SKN C1 Rodenburg C1 De Spont SKN 14.00 13.30  Atte
SKN D1 VRIJ !!!          
Nic F1 SKN F1 De Wijert Groningen 12.00 10.30 Micha, Thijmen
17-3-2018            
Thuis team Uit team Accomodatie Plaats aanvang Vertrek/aanwezig Vervoer/scheidsrechter
SKN 1 VRIJ !!!          
SKN 2 VRIJ !!!          
SKN A1 Quick 21 A1 De Spont SKN 11.35 10.45  Mark Jan
SKN C1 Elko C1 De Spont SKN 10.30 10.00  Henk
SKN D1 VRIJ !!!          
SKN F1 VRIJ !!!          

                                        

© 2018 K.V. Stadskanaal'74  Webmasters