Wedstrijdschema zaal 2017-2018

 

 

 

INGELASTE WEDSTRIJD: 16 November, WSS F - Stadskanaal'74 F1, aanvang17:30uur

 

18-11-2016            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 Noveas 1 De Spont SKN 15.00 14.15  
SKN 2 Sparta 3 De Spont SKN 16.10 15.15  
HGK/Nic A3 SKN A1 Hoogkerk Hoogkerk 16.20 14.30 Matthijs, Aurelia, Christiaan
SKN '74 C1 Thrianta C2 De Spont SKN 14.00 13.30 Kim
SKN D1 Roda '70 D1 De Spont SKN 13.00 12.30 Romy
SKN F1 Rodenburg F1 De Spont SKN 12.00 11.30 Nienke
25-11-2016            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 DES 1 De Veenhorst Musselkanaal 16.00 15.00  
SKN 2 DWA/Argo 3 De Veenhorst Musselkanaal 18.10 17.15  
NKC A1 SKN A1 De Holten Marum 13.35 11.45 Marieke, Carmen, Marco
SKN C1 VRIJ !!!          
Zunobri D1 SKN D1 Quicksilver S Zuidhorn 14.05 12.30 Wouter, Marieke, Irene
SKN F1 Nic F1 De Veenhorst Musselkanaal 17.10 16.30 Loes
2-12-2016            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
MV 1 SKN '1 Sporthal Dwingeloo Dwingeloo 20.30 19:30 Kees, Chris, jeroen
SKN 2 Noordenveld 4 De Spont SKN 11.50 11.00  
SKN A1 Oerterp VKC A1 De Spont SKN 10.40 10.00 Mark-Jan
Elko C1 SKN C1 De Brug Elim 13.25 12.00 Niels, Gijs, Meriam
SKN '74 D1 DWA/Argo D1 De Spont SKN 9.40 9.15 Jaap
Ritola F1 SKN F1 De Zwet Zuidlaren 14.15 13.00 Jorn, Bart
9-12-2016            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 Korwi 1 De Spont SKN 17.15 16.15  
SKN 2 Roda 70 1 De Spont SKN 18.45 17.45  
SKN A1 VRIJ !!!          
SDO C1 SKN C1 Sporth. Schoonoord SCHOONOORD 12.15 11.00 Anouk, Cindy, Alex
AVO D1 SKN D1 Kloosterveste Assen 12.00 10.45 Koen, Mauro, Marit
SKN F1 Roda 70 F1 De Spont SKN 16.00 15.30 Romy
16-12-2016            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Leonidas 1 SKN 1 De Duker NOORDW. 17.40 15:30 Jaap MarkJan, Aafke
Parabool 7 SKN 2 Aclo Paddepoel Groningen 11.15 9:30 Chris, Kaylee, Fabienne
SKN A1 VRIJ !!!          
SKN C1 Nic C2 De Spont SKN 18.00 17.30 Eric
SKN D1 ROG D1 De Spont SKN 17.00 16.30 Jesper
SKN F1 VRIJ !!!          
6-1-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 KIA 1 De Splitting NIEUW-BUINEN 17.00 16.00  
SKN 2 VRIJ !!!          
ROG A1 SKN A1 Beijum Groningen 13.25 11.45 Christiaan, Nadine, Carmen
SKN C1 VRIJ !!!          
SKN D1 VRIJ !!!          
SKN F1 VRIJ !!!          
13-1-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 SDO 1 De Spont SKN 17.00 16.00  
SKN 2 WSS 4 De Spont SKN 18.10 17.15  
Flamingo's A3 SKN A1 De Houtmoune Buitenpost 17.20 15.30 Ylva, Matthijs, Marieke
SKN C1 VRIJ !!!          
SKN D1 VRIJ !!!          
SKN F1 VRIJ !!!          
20-1-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Noveas 1 SKN 1 De Waterwyck Steenwijk 13.00 10:30 Henk, MarkJan, jeroen
Sparta 2 SKN 2 Rodenburghal Leek 17.00 15:30 Cris, Marlotte, Ilja
SKN A1 Hoogkerk A3 De Veenhorst Musselkanaal 17.00 16.00  Kees
SKN '74 C1 VRIJ !!!          
Roda '70 D1 SKN D1 Brede school Noord DELFZIJL 11.00 9.30 Milan, Marieke, Mirthe
Rodenburg F1 SKN F1 Rodenburghal Leek 11.00 9.45 Karen, Noa
27-1-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
DES 1 SKN 1 De Brinkhof Norg 20.00 18:15 Henk, Chris, jaap
DWA/Argo 3 SKN 2 De Ripperdahal Winsum 16.40 15:00 Cris, Herman
SKN A1 NKC A1 De Spont SKN 18.00 17.15  Jesper
SKN C1 VRIJ !!!          
SKN D1 Zunobri D1 De Spont SKN 17.00 16.30 Nienke
SKN F1 VRIJ!!          
3-2-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 MV  1 De Spont SKN 18.00 17.00  
Noordenv. 4 SKN '74 2 De Hullen Roden 14.10 12:30 Chris, Ilja
Oerterp  A1 SKN '74 A1 De Wier Oerterp 18.15 16.30 Hugo, Marco, Aurelia
Rodenburg C1 SKN C1 Rodenburghal Leek 13.00 11.30 Gijs,Meriam, Niels
DWA/Argo D1 SKN D1 Ripperdahal Winsum 10.15 8.45 Milan, Bjorn, Jasper
SKN F1 Ritola F1 De Spont SKN 17.00 16.30 Marjan
10-2-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Korwi 1 SKN 1 Stikkerlaan Winschoten 12.20 11:15 Henk, Kees, Jaap
Roda 70 1 SKN 2 De Brede School DELFZIJL 12.00 10:15 Cris, Herman
Quick 21 A1 SKN '74 A1 De Hege Fiif Hardegaryp 18.00 16.00 Nadine, Ylva, Christiaan
SKN '74 C1 SDO C1 De Spont SKN 11.00 10.30  Atte
SKN '74 D1 AVO D1 De Spont SKN 12.00 11.30 Jesper 
Roda 70 F1 SKN '74 F1 De Brede School DELFZIJL 10.00 8.30 Bart, Stijn
17-2-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 Leonidas 1 De Spont SKN 14.00 13.00  
SKN 2 De Parabool 7 De Spont SKN 15.10 14.15  
SKN A1 VRIJ !!!          
Nic C2 SKN C1 De Wijert Groningen 12.00 10.30 Ivo, Anouk, Cindy
ROG D1 SKN D1 Beijum Groningen 11.00 9.30 Marit, Kim, Mauro
SKN F1 VRIJ !!!          
24-2-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 VRIJ !!!          
SKN 2 VRIJ !!!          
SKN A1 VRIJ !!!          
Thrianta C2 SKN C1 Activum Hoogeveen 14.00 12.30  Rachella,  Niels, Gijs
SKN D1 VRIJ !!!          
Stadskanal F1 VRIJ !!!          
3-3-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 VRIJ !!!          
SKN  2 VRIJ !!!          
SKN A1 VRIJ !!!          
SKN C1 Korwi C1 De Spont SKN 16.00 15.30  Kim
SKN D1 Hoogkerk D1 De Spont SKN 15.00 14.30 Loes 
SKN F1 WSS F1 De Spont SKN 14.00 13.30 Nienke 
10-3-2017            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
KIA 1 SKN 1 De Slenken De Wijk 16.05 14:00 Henk, Aafke, Jeroen
SKN 2 VRIJ !!!          
SKN A1 ROG A1 De Spont SKN 15:00 14.15  Eric
SKN C1 Rodenburg C1 De Spont SKN 14.00 13.30  Atte
SKN D1 VRIJ !!!          
Nic F1 SKN F1 De Wijert Groningen 12.00 10.30 Micha, Thijmen
17-3-2017            
Thuis team Uit team Accomodatie Plaats aanvang Vertrek/aanwezig Vervoer/scheidsrechter
SKN 1 VRIJ !!!          
SKN 2 VRIJ !!!          
SKN A1 Quick 21 A1 De Spont SKN 11.35 10.45  Mark Jan
SKN C1 Elko C1 De Spont SKN 10.30 10.00  Henk
SKN D1 VRIJ !!!          
SKN F1 VRIJ !!!          

                                        

© 2017 K.V. Stadskanaal'74  Webmasters