Competitieschema najaarscompetitie 2018 

 

Sta je voor een wedstrijd op het schema om te rijden, maar je kunt niet? Zorg dan zelf voor vervanging!!!

 

 

25-9-2018             
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter Koffiekar
Leeuwarden 1 Stadskanaal 1 Kalverdijkje Leewarden 15.30 13:00 Henk, Jaap, Mark-Jan   
               
29-9-2018             
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter Koffiekar
Zunobri 1 Stadskanaal 1 Sportpark Zuidhorn Zuidhorn 15.30 13:30 Romy, Christiaan, Kees  
Stadskanaal A1 OKO Bies A2 Pagedal Stadskanaal 11.00 10.15 Mark-Jan Marieke
Stadskanaal B1 SDO B1 Pagedal Stadskanaal 10.00 9.30 Atte Anouk
Vitesse C1 Stadskanaal C1 Op Dreef Beilen 14.30 13.15 Esmee, Milan, Koen  
DIO E1 Stadskanaal E1 Sportpark Oostenburg Oosterwolde (Fr.) 10.00 8.45 Noa, Stijn  
Stadskanaal F1 WSS F1 Pagedal Stadskanaal 12.30 12.00 Kim Thijmen
               
6-10-2018             
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter Koffiekar
Stadskanaal 1 De Pein 1 Pagedal Stadskanaal 15.30 14.30    
AVO A4 Stadskanaal A1 Marsdijk Assen 11.30 10.30 Fabiënne, Nadine, Marieke  
Stadskanaal B1 AVO B3 Pagedal Stadskanaal 12.00 11.30 Jaap Rachella
HH Combi C1 Stadskanaal C1 De Drift Hooghalen 10.00 8.45 Kim. Wouter, Marieke  
Stadskanaal E1 Sparta (Ze) E1 Pagedal Stadskanaal 11.00 10.30 Romy Stijn
Roda F1 Stadskanaal F1 Sportcomplex Delfzijl Delfzijl 14.00 12.45 Bart, Thijmen  
               
13-10-2018              
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter Koffiekar
DES(N) 1 Stadskanaal 1 Sportterrein (Schapendrift 1) Norg 15.30 13:45 Henk, Loes, Aafke  
Stadskanaal A1 Vitesse A1 Pagedal Stadskanaal 11.00 10.15 Henk Matthijs
EKC 2000 B2 Stadskanaal B1 Gem. Sportpark (Zwanenveld) Emmen (Rietlanden) 12.00 11.00 Irene, Mariam, Rachelle  
Stadskanaal C1 Noordenveld C2 Pagedal Stadskanaal 10.00 9.30 Kim Milan
Zunobri E1 Stadskanaal E1 Van Starkenborgkanaal zz Zuidhorn 9.30 8.15 Noa, Jaycen  
Stadskanaal F1 Hoogkerk F1 Pagedal Stadskanaal 12.00 11.30 Eric Jorn
G toernooi     Stadskanaal        
               
20-10-2018             
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter  
Stadskanaal 1 Leonidas 1 Pagedal Stadskanaal 15.30 14.30    
               
27-10-2018             
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter  
Stadskanaal 1 Korwi 1 Pagedal Stadskanaal 15.30 14.30    

© 2018 K.V. Stadskanaal'74  Webmasters